536 859 982
  • pl
  • en
  • de
menu>


O firmie

SCRAP Skup Surowców Wtórnych  rozpoczynając działalność w 2011 r. fundament profesjonalnych usług oparto na obrocie złomem stalowym. Obecnie jest jedną z nielicznych wyspecjalizowanych firm w branży recyklingowej, która swoim partnerom biznesowym może zaoferować pełną kompleksowość obsługi. Zdobywane z każdym dniem bogate doświadczenie, pokazuje ogrom zasobów i możliwości, które otwiera przed nami przemysł recyklingowy. Mocną stroną jest stale rozbudowywana oferta, codzienna aktualizacja cen, a przede wszystkich indywidualne podejście do klienta. 

Nadrzędnym celem działalności jest dbanie o środowisko poprzez inwestowanie w nowoczesne technologie umożliwiające maksymalizację wykorzystania surowców wtórych. W realizacji uczestniczą wyspecjalizowane maszyny oraz pojazdy o niskiej emisji spalin przeznaczone do transportu odpadów.
Naszym klientom oferujemy pojemniki na złom, surowce wtórne oraz odpady, dbając przy tym o zróżnicowane potrzeby odnośnie pojemności pojemników czy też ich estetyki.
„SCRAP Skup Surowców Wtórnych” posiada wszystkie obowiązujące decyzje umożliwiające prowadzenie działalności w zakresie gospodarki odpadami.

Jako rozwijające się firma dążymy do tego, aby nasi klienci otrzymali pełen zakres usług w dziedzinie gospodarki odpadami. Najbliższą inwestycją w tym kierunku jest stacja demontażu pojazdów..

SCRAPSSW - ul. Zachodnia 10, 64-300 Nowy Tomyśl (Wielkopolska)
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe